Żywienie zbiorowe i usługi sprzątania

zamowposilek.pl

Szanowni Rodzice,

Pragniemy poinformować, że począwszy od 1 grudnia 2018 roku Food Investment S.A., przy współpracy z portalem zamowposilek.pl, sukcesywnie wprowadza w obsługiwanych przez siebie szkołach nowy, elektroniczny system zamawiania i opłacania obiadów. Nowoczesne rozwiązanie jest odpowiedzią na Państwa oczekiwania, gdzie składanie zamówień, zgłaszanie odpisów oraz rozliczenia finansowe, dzięki wdrażanym rozwiązaniom są bardzo proste. Aplikacja umożliwia dokonywanie opłat za okres dłuższy niż miesiąc, a nawet dłuższy niż semestr. System opiera się na indywidualnych kontach, które zakładają rodzice, gdzie na jednym koncie można zapisać nieograniczoną liczbę dzieci.

Nowy system działa na zasadzie przedpłat, co oznacza, że aby mieć możliwość zamówienia posiłków, należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki (zasilić swoje indywidualne konto), a następnie złożyć zamówienie w ramach dostępnych środków. System umożliwia dokonywanie opłat zarówno poprzez automatyczne przelewy online, przelew tradycyjny czy też kartami płatniczymi.

Dokonanie odpisu (rezygnacji z żywienia w danym dniu) powoduje zwiększenie dostępnego salda na Państwa indywidualnym rachunku, gdzie zwolnione środki można wykorzystać do zamówienia kolejnego posiłku.

System eliminuje również konieczność posługiwania się kartami abonamentowymi w wersji papierowej. Każdy z użytkowników systemu otrzyma elektroniczny elektroniczne urządzenie identyfikacyjne – „breloczek”, w którym zapisane będą i na bieżąco aktualizowane (na podstawie danych z konta indywidualnego) wszystkie uprawnienia do posiłków. Każde dziecko przed wydaniem posiłku będzie musiało jedynie zbliżyć „breloczek” do elektronicznego czytnika przy ladzie wydawczej. Breloczki wydawane będą bezpłatnie po wniesieniu kaucji zwrotnej w wysokości 10 zł, pobieranej bezpośrednio z konta przed wydaniem elektronicznego urządzenia identyfikacyjnego.

W celu rejestracji w systemie należy kliknąć nazwę szkoły, do której uczęszcza Państwa dziecko, znajdującą się po prawej stronie.

Poniżej znajdą Państwo instrukcje, które w prosty sposób przedstawiają podstawowe funkcje systemu, jak rejestracja czy zamawianie posiłków.

Jak się zarejestrować?

Jak płacić i zamawiać posiłki?